Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsun, klima teknik servisi, klima bakımı, klima tamiri, klima montajı ve arıza tespit hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir teknik servis hizmetimiz ile konusunda uzman bir firma arıyorsanız Öz-Dur Teknik Servisi en doğru adrestir. Şahin Teknik Beyaz Eşya Servisi olarak klima bakımlarınızı zamanında yaptırmanızı öneririz.

Yoğun Olarak Bakım Yapmış Olduğumuz Klima Makaları Aşağıdaki Yer Almaktadır.
Bosch Klima Teknik Servis, Siemens Klima Teknik Servis, Arçelik Klima Teknik Servis, Beko Klima Teknik Servis, Vestel Klima Teknik Servis, Mitsubishi Klima Teknik Servis, Daykin Klima Teknik Servis, Samsung Klima Teknik Servis, Demirdöküm Klima Teknik Servis, LG Klima Teknik Servis, Bosch Klima Teknik Servis ve Seg Klima Teknik Servis’dir.

1 YIL GARANTİLİ, HIZLI, GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİ

Firmamız Tarafından Hizmet Verilen İl ve İlçe Bilgileri Aşağıda Yer Almaktadır. Sizde Bu Bölgelerde İkamet Ediyor ve Beyaz Eşyalarınızda Problemlerle Karşı Karşıya İseniz Hemen
0534 407 2700​​ Çağrı Merkezi Numaramızdan Bizi Arayıp Randevu Alınız.

İstanbul Avrupa Bölgesi
4.Levent, Akatlar, Arnavutköy, Ayazağa, Bahçeköy, Bahçelievler, Bebek, Beşiktaş, Çağlayan, Çeliktepe, Dikilitaş, Emirgan, Eyüp, Fatih, Ferah Evler, Gültepe, Gümüşdere Köyü, Gürsel Mahallesi, İstinye, Kağıthane, Kilyos, Maslak, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Ortaköy, Reşitpaşa, Rumeli Hisar Üstü, Sanayi Mahallesi, Sarıyer, Seyrantepe, Şişli, Tarabya, Ulus, Uskumruköy, Yeniköy, Zekeriyaköy’dür.